Alegeți țara sau regiunea dvs.

Close
conectare Inregistreaza-te E-mail:Info@infinite-electronic.hk
0 Item(s)

SRP5030T-1R5M

Bourns, Inc.Bourns, Inc.
SRP5030T-1R5M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.

Prezentarea produsului

Număr parc: SRP5030T-1R5M
Producator / Marca: Bourns, Inc.
Descrierea produsului FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD
Foi de date: SRP5030T-1R5M.pdf
Statutul RoHs Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
Starea stocului 152307 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 152307 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
$0.225
4000 pcs
$0.218
6000 pcs
$0.211
10000 pcs
$0.204
Cerere de cotație
Completați toate câmpurile obligatorii cu datele dvs. de contact.Click pe " SUBMIT RFQ " vă vom contacta în scurt timp prin e-mail. Sau trimiteți-ne un e-mail:Info@infinite-electronic.hk
  • Prețul țintă:(USD)
  • Cantitate:
Total:$0.225

Dați-ne prețul țintă dacă sunt mai mari decât cele afișate.

  • Număr parc
  • Numele Companiei
  • nume de contact
  • E-mail
  • Mesaj

Specificațiile SRP5030T-1R5M

Număr parc SRP5030T-1R5M Producător Bourns, Inc.
Descriere FIXED IND 1.5UH 6A 25 MOHM SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
cantitate valabila 152307 pcs Fișa cu date SRP5030T-1R5M.pdf
Tip Wirewound Toleranţă ±20%
Pachetul dispozitivului furnizor - Dimensiune / Dimensiune 0.224" L x 0.205" W (5.70mm x 5.20mm)
ecranare Shielded Serie SRP5030T
Evaluări - Q @ Freq -
ambalare Tape & Reel (TR) Pachet / Caz Nonstandard
Alte nume SRP5030T-1R5MTR Temperatura de Operare -40°C ~ 125°C
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Material - Core Iron Powder Producător Standard Timp de plumb 20 Weeks
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Frecventa de inductie - test 100kHz
Inductanţă 1.5µH Înălțime - așezată (Max) 0.118" (3.00mm)
Frecventa - Self Resonant - descriere detaliata 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 6A 25 mOhm Max Nonstandard
Rezistența DC (DCR) 25 mOhm Max Ratingul curent 6A
Curent - saturație 10A

Expediere

★ TRANSPORT GRATUIT DOUĂ DHL / FEDEX / UPS DACĂ AȚI VALOAREA COMANDA PESTE 1000 USD.
(NUMAI pentru circuite integrate, protecție circuite, RF / IF și RFID, optoelectronică, senzori, traductoare, transformatoare, izolatoare, întrerupătoare, relee)

FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zonă și țară.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zonă și țară.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zonă și țară.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zonă și țară.

★ Timpul de livrare va necesita 2-4 zile pentru majoritatea țărilor din întreaga lume de către DHL / UPS / FEDEX / TNT.

Vă rugăm să nu ezitați să ne contactați dacă aveți întrebări cu privire la expediere. Trimite-ti-ne un e-mail Info@infinite-electronic.hk
FedexDHLUPSTNT

GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ

  1. Fiecare produs de la Infinite-Electronics.net a primit o perioadă de garanție de 1 an. În această perioadă, am putea oferi asistență tehnică gratuită dacă există probleme cu privire la produsele noastre.
  2. Dacă întâmpinați probleme de calitate cu privire la produsele noastre după primirea acestora, le puteți testa și puteți aplica pentru restituirea necondiționată dacă se poate dovedi.
  3. În cazul în care produsele sunt defecte sau nu funcționează, vă puteți întoarce la noi în termen de 1 an, toate taxele de transport și vamă ale mărfurilor sunt suportate de noi.

Etichete asemănătoare

produse asemanatoare

SRP5030CA-R80M
SRP5030CA-R80M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: IND,5.5X5.3X2.9MM,0.8UH20%,13.1A
In stoc: 69048 pcs
Descarca: SRP5030CA-R80M.pdf
RFQ
SRP5030T-6R8M
SRP5030T-6R8M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 6.8UH 4A 76.2 MOHM SMD
In stoc: 157707 pcs
Descarca: SRP5030T-6R8M.pdf
RFQ
SRP5030T-2R2M
SRP5030T-2R2M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD
In stoc: 60016 pcs
Descarca: SRP5030T-2R2M.pdf
RFQ
SRP5030CA-R82M
SRP5030CA-R82M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: IND,5.5X5.3X2.9MM,0.82UH20%,12.9
In stoc: 59436 pcs
Descarca: SRP5030CA-R82M.pdf
RFQ
SRP5030T-3R3M
SRP5030T-3R3M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 3.3UH 5A 38 MOHM SMD
In stoc: 67166 pcs
Descarca: SRP5030T-3R3M.pdf
RFQ
SRP5030T-1R2M
SRP5030T-1R2M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 1.2UH 6.5A 16 MOHM SMD
In stoc: 62506 pcs
Descarca: SRP5030T-1R2M.pdf
RFQ
SRP5030T-1R0M
SRP5030T-1R0M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 1UH 7A 14 MOHM SMD
In stoc: 164945 pcs
Descarca: SRP5030T-1R0M.pdf
RFQ
SRP5030T-100M
SRP5030T-100M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 10UH 2.75A 128 MOHM
In stoc: 130257 pcs
Descarca: SRP5030T-100M.pdf
RFQ
SRP5030T-150M
SRP5030T-150M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 15UH 2.1A 190 MOHM SMD
In stoc: 160698 pcs
Descarca: SRP5030T-150M.pdf
RFQ
SRP5030T-4R7M
SRP5030T-4R7M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 4.7UH 4.6A 53 MOHM SMD
In stoc: 66544 pcs
Descarca: SRP5030T-4R7M.pdf
RFQ
SRP5030T-5R6M
SRP5030T-5R6M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 5.6UH 4.25A 63 MOHM
In stoc: 150802 pcs
Descarca: SRP5030T-5R6M.pdf
RFQ
SRP5030T-R33M
SRP5030T-R33M
Producători: Bourns, Inc.
Descriere: FIXED IND 330NH 14A 5 MOHM SMD
In stoc: 160422 pcs
Descarca: SRP5030T-R33M.pdf
RFQ

Industria de știri

Rohm adaugă 10 MOSFET-uri de automobile SiC
"Introducerea seriei SCT3xxxxxHR permite companiei Rohm să ofere cea mai mare gamă de produse din ...
ON adaugă la MOSFET-urile SiC
ON Semiconductor a introdus două MOSFET-uri SiC destinate aplicațiilor EV, solar și UPS. Clasa in...
APEC: TI se gandeste in lateral sa faca cip ac-dc cu stand-by de 15mW
"Acest dispozitiv realizează cel mai bun echilibru între eficiența ridicată și zgomotul ultra-s...
Conținut sponsorizat: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Analizorul de spectru SIGLENT SVA1015X este un instrument foarte puternic și flexibil pentru diferi...
Producatorii de echipamente de semi-fabricare cheltuieli se asteapta sa scada cu 14% in acest an si sa creasca cu 27% anul viitor
Stimulate de o încetinire a ritmului de creștere a sectorului de memorie, declinul din 2019 marche...
Power Stamp Alliance taie necesitatea ca CPU gazdă să monitorizeze UPS-urile și adaugă un design de referință
Alianța (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex și STMicroelectronics) a creat o...
Puterea APEC: SiC și uneltele electrice îmbunătățite bazate pe cloud
Capabilitățile de căutare au fost îmbunătățite și există un meniu în stil carusel care per...
Dengrove adaugă convertoare DC / DC cu economie de spațiu de la Recom
Acestea sunt concepute pentru aplicații care necesită o densitate mare de putere și o eficiență...
Primul procesor de braț cu calificare militară pentru aplicații hi-rel
LS1046A face parte din portofoliul Arm Layerscape pe 64 de biți NXP, cu un braț quad core de 1.8GH...